Hotel w Gdańsku

Hotel w Gdańsku

Szukam miejsca noclegowego w Gdańsku na przedłużony weekend i tak się zastanawiam, gdzie warto się wybrać i jaki hotel najlepiej się sprawdzi. Raczej chce postawić na aktywne zwiedzanie centrum miasta więc dobra lokalizacja blisko najważniejszych zabytków będzie dobra. Jak macie jakieś sprawdzone miejsca noclegowe to się podzielcie

pawel253

Posty: 3

 
Faktycznie w Gdańsku jest całkiem sporo interesujących hoteli, na które będzie warto zwrócić uwagę. Z mojej strony polecam zobaczyć jak to wygląda jeśli chodzi o centrum miasta, bo tam najczęściej są te najlepsze hotele, ale jednocześnie również trzeba pamiętać, że z najwyższą ceną.

Yuri20

Posty: 12

 
Potwierdzam, że baza noclegowa w tych największych miastach, także w Gdańsku wygląda naprawdę solidnie i miejsc noclegowych można znaleźć całkiem sporo więc polecam zerknąć do tych ofert i szukać coś dla siebie odpowiedniego.

mack

Posty: 17

 
W moim przypadku korzystając z hotelu Gryf byłem bardzo zadowolony z oferty jaka była tam przygotowana więc faktycznie pod tym kątem dobrze się sprawdzał. Jak ktoś planuje nocleg w Gdańsku to polecam zwrócić uwagę na ten właśnie hotel. Na stronie http://gryfgdansk.pl jest ich kompleksowa oferta można sobie zerknąć.

StaryChemik

Posty: 7

 
Ja byłem w Gdańsku bodajże 3 razy w ciągu ostatnich dwóch lat i mogę powiedzieć, że miejsc noclegowych w centrum jest bardzo dużo. My byliśmy większą grupą więc wybieraliśmy mieszkania na doby, ale jeśli chodzi o hotele to z wyborem nie będzie problemów.

labuh

Posty: 4

 
Ja właściwie niezależnie od tego do jakiego miasta się wybieram to stawiam na noclegi w dobrej lokalizacji bo doskonale wiem ile czasu można stracić na głupie dojazdy więc po prostu nie ma to sensu. Lepiej płacić nieco więcej, ale tez mieć więcej czasu na zwiedzanie.

Wygodniś22

Posty: 4

 
W sieci znajdziesz liczne strony, gdzie oferty hoteli można porównać i to pewnie będzie najlepsza opcja, bo wygodnie te różne dostępne propozycje będziesz mógł zestawić i pewnie cos sensownego z tego dla siebie będziesz w stanie wybrać. Więc ewentualnie można w tym kierunku iść i przez porównywarke sprawdzać opinie i wybierać najlepszą cenę.

alibuś34

Posty: 15

 
Dla mnie hotel ma być przede wszystkim czysty i jak szukam dla siebie oferty to takie kryterium zawsze sprawdzam jak to wygląda w opiniach innych osób, które się tam pojawiały.

Wegierek86

Posty: 19