Wodoodporne torby rowerowe, gdzie warto ?

Wodoodporne torby rowerowe, gdzie warto ?

Co myślicie o wodoodpornych plecakach żeglarskich? Chciałbym coś takiego kupić sobie do użytku, jak jeżdżę na skuterze. Zda egzamin, gdzie idzie coś takiego kupić?

Gosienka54

Posty: 11

 
Jeśli wybieracie się na jakąś morską lub deszczową wyprawę to najlepiej wyposażcie się w wodoodporne worki żeglarskie są najlepsze, przede wszystkim lekkie, nie jak różne torby, plecaki itp. na stronie tego sklepu odnalazłem naprawdę coś fajnego dla siebie. Polecam przejrzeć jego ofertę, bowiem są tu renomowani producenci. Pozdrawiam.

napciu

Posty: 21

 
W naszym przypadku oświetlenie osobiste czołówki doskonale sprawdziło się pod namiotami. Nawet kiedy jeździliśmy rowerami przez las itp. kapitalna sprawa, bardzo przydatny gadżet na każdą okazję. I w sumie nie jest to jakiś ogromny koszt, można zaopatrzyć całą rodzinkę w takie latareczki.

87-klara

Posty: 13

 
Miałam okazję jeździć w kasku narciarskim alpina. Rewelacja, wszystko dopasowane jak trzeba, wygoda, komfort, po prostu tak jak trzeba podczas uprawiania sportu. Mam porównanie z inną firmą, więc alpinę polecam.

1adversary

Posty: 16

 
Zamówienie przyszło obecnie z rana!!!!!!! Przyjechały kaski snowboardowe alpiny:) Długo zastanawiałyśmy się z siostrą co wybrać, ale w końcu postawiłyśmy na tę markę. Więc jak komuś nie chce się wertować stron w internecie i szukać która firma w tej kwestii jest najlepsza, polecamy tą. Dla początkujących, średnio zaawansowanych, a zawodowcom nie musimy polecać:)

raptofil

Posty: 15

 
Wszystko do żeglowania znajdziesz tutaj http://www.aktywnyrodzic.pl/pl/c/WORKI%2CPLECAKI%2CTORBY-ZEGLARSKIE%2C-WODOODPORNE-ORTLIEB/84. Przede wszystkim są tu dobrych firm wodoodporne torby żeglarskie. Sam kupowałem, więc polecam.

usek

Posty: 25

 
Pierwsze słyszę o wodoodpornych torbach żeglarskich. Chyba mogą się przydać również w innych okolicznościach. Przejrzałem ofertę tego sklepu i wpadło mi w oko kilka fajnych praktycznych rzeczy.

fusert56

Posty: 18

 
Z takim oświetleniem osobistym czołówką nigdzie nie zginiesz:) Przede wszystkim w domu podczas wieczornego czytania;) A tak poważnie ta latarka przydaje mi się w sporo sytuacjach, polecam.

Squel

Posty: 15

 
Znakomicie dopasowujące się są kaski snowboardowe alpina, w nich czuje się człowiek jakby nic nie miał na głowie, pełen komfort. Tak więc ze swojej strony polecam tę właśnie markę, jest sprawdzona od lat na rynku.

Marioleczka

Posty: 11

 
Na każdy wypad polecam sakwy wodoodporne. Odkąd spotkała nas niemiła choć śmieszna przygoda z ulewą podczas wypadu, zaopatrzyliśmy się w sakwy wodoodporne, które można mocować do bagażnika.

Black_Riot

Posty: 7