gabinet kosmetyczny kraków, poszukuję!

gabinet kosmetyczny kraków, poszukuję!

Chciałabym podreperować stan skóry na twarzy przy trądziku. Może polecacie jakiś konkretny zabieg i gabinet kosmetyczny w Krakowie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Jacuś

Posty: 8

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, niemniej jednak wiadomo, iż nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz sporo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można odszukać ofertę rzeczywiście tanio.

irek1981

Posty: 9

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie www.munecakrakow.pl. Uważam, że to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

MBsmoke

Posty: 16

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bowiem stale mi coś nie pasuje. Chodzi może niezwyklej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, iż wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

korasek

Posty: 16

 
Myślałam o tym, żeby sięgnąć z jakiegoś takiego doświadczonego zabiegu, niemniej jednak musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Wiele słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

23-Obert

Posty: 7

 
Niesłychanie ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje umożliwia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

Acclaim

Posty: 15