ile czasu na rejestracje pojazdu, gdzie warto ?

ile czasu na rejestracje pojazdu, gdzie warto ?

Wiecie, które terminy na rejestracje pojazdów obowiązują obecnie? Co jeśli się w tym okresie nie wyrobię? Będą z tego jakieś kary finansowe? Dajcie mi znać.

HalskiPol

Posty: 1

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje wozu, bowiem na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę kupna i już.

Kitas

Posty: 19

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeśli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie nabycia pojazdu.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Od wielu lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Naturalnie mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, ale i chęci, wobec tego tak się dzieje.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

labuh

Posty: 3

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeżeli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie kupienia pojazdu.

micko

Posty: 4

 
Nie mam obecnie pojazdu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich właścicieli. Obecnie widać, że się trochę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego pojazdu.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeśli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

TomekK

Posty: 3