kuchnie na wymiar na Śląsku, polecicie ?

kuchnie na wymiar na Śląsku, polecicie ?

Witam, wiecie może kto robi kuchnie na wymiar w Katowicach? Zależy mi na firmie, jaka jest profesjonalna i fachowa. Najlepiej pasują mi terminy oczekiwania do 8 tygodni.

jajosz12

Posty: 2

 
Dwa lata temu robiliśmy z żoną remont i robiliśmy kuchnie na wymiar. Mamy niesłychanie małą i wąską kuchnię, w sklepach nie mogliśmy odnaleźć gotowych szafek. Musieliśmy zdecydować się na takie rozwiązanie i nie żałujemy.

Grabow12

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar w Katowicach, to mogę polecić Ci jedną firmę https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. Moja kuchnia była bardzo mała, ciężko byłoby mi znaleźć jakiekolwiek gotowe szafki, oni pomogli rozwiązać mój problem.

namok

Posty: 11

 
Nie słyszałem nigdy o porządnej firmie, która wykonuje kuchnie na wymiar na Śląsku. Musisz odszukać firmę, która jest blisko Twojego miejsca zamieszkania.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Bardzo dobrym pomysłem jest kuchnia na wymiar. Samemu można wybrać jej funkcjonalność. Dopasować ilość szafek, kolory, blaty, a także wysokość szafek wiszących.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
My remontując mieszkanie, również wykonywaliśmy kuchnie na wymiar w Katowicach. Robiliśmy w zabudowie piekarnik, lodówkę, pralkę i zmywarkę. Wszystko bardzo ładnie wygląda i się komponuje. Bardzo mam łatwy dostęp do tych urządzeń.

Jasio234

Posty: 4