szkolenia bhp w katowicach, proszę o pomoc

szkolenia bhp w katowicach, proszę o pomoc

Czy szkolenia bhp w ogóle coś dają? Zapamiętujecie coś z tego, co Wam przekazują? U nas to bywa z tym niesłychanie różnie, wobec tego jestem ciekawy czy w innych regionach kraju jest w przeciwnym wypadku czy tak samo?

Hinterrr

Posty: 3

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Grabow12

Posty: 2

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety potem to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

natalka45

Posty: 12

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

Jasio234

Posty: 5

 
Bez kłopotów można znaleźć szkolenia bhp w Katowicach, bowiem u nas jest firm bardzo mnóstwo i jeśli tylko pragniesz to na pewno coś należytego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

AnnnnoD

Posty: 4

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba w przeciwnym razie podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

szymon2626

Posty: 25

 
Jeśli nie chcesz szukać, a interesuje Cię bhp w Katowicach to mam rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i jest oferta.

zoferek

Posty: 7

 
Odnajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bowiem firm, jakie przy kopalniach pracują jest niesłychanie dużo. Wystarczy troszkę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

3_0Simer

Posty: 6