anonse towarzyskie, szukam !

anonse towarzyskie, szukam !

Zastanawiam się czy poprzez anonse towarzyskie można spotkać tylko kobiety czy również mężczyzn? Są może też pary? Nigdy nie korzystałem z takich ogłoszeń i nic o tym nie wiem.

jarossse

Posty: 1

 
My jesteśmy partą i zawsze przeszukujemy ogłoszenia towarzyskie na stronie https://samka.pl/anonse/pl. Lubimy się spotykać z osobami takimi, które miło spędzają czas. Na tym portalu jest ich naprawdę bardzo dużo, dlatego zawsze kogoś interesującego znajdujemy.

Nikuś23

Posty: 2

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, dlatego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, ale u nas to częstokroć temat tabu, dlatego akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Pożądane byłoby korzystać.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest faktycznie niezwykle sporo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, zatem każdy trafi na stosowną osobę dla siebie.

Kitas

Posty: 3

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bo wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

dof77

Posty: 10

 
Do wyboru są miliny użytkowników z całego kraju. Właśnie, dlatego wśród tych super ogłoszeń towarzyskich zawsze można znaleźć kogoś, kto będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Często sam korzystam, często polecam innym. Dla mnie to super rozwiązanie na miłe spędzenie wolnego czasu.

E-GOista

Posty: 2

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, jakie widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, ale na razie na pewno nie ma na to szans.

Jasio234

Posty: 5

 
Ogłoszeń jest dużo, ale jak się tak ustawia własne wymagania to wcale dużo kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, ale w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, ale na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, ale naprawdę warto.

MisiekKce

Posty: 3

 
Opinii zawsze jest wiele. Jednym się podoba, a innym nie. To normalne. Nie każdy ma wiele czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Warto wówczas umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

Czarek

Posty: 6