Elektroniczne wnioski urlopowe, jakiś program??

Elektroniczne wnioski urlopowe, jakiś program??

Cześć.

Na co zwracać wyjątkową spostrzeżenie, kupując program do tworzenia harmonogramów prac?

czerwiński

Posty: 13

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest albowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się niezwykle znaczące dokumenty, niekiedy były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

sliwa404

Posty: 19

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, iż program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

Muzyka24

Posty: 22

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Olbrzymie wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego szanse i to, iż można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

zob-nowe34

Posty: 15

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Duże wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, że można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

Bączeak

Posty: 23

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

raptofil

Posty: 14

 
W naszym wypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, jakie miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

Rysiek_99

Posty: 18

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje niesłychanie pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

frezzzer

Posty: 22

 
Zakładom, jakie zamierzają kupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

Iunae_Milt

Posty: 8

 
Przy takiej dużej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików osób, jakie przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

GF6

Posty: 22