my cafe poziom, opinie

my cafe poziom, opinie

Poszukuje do gry my cafe trików, jakie ułatwią granie. Jestem osobom, jaka dopiero zaczyna przygodę z grą i nie za niesłychanie wiem jak się za to można zabrać.

hejjju

Posty: 1

 
Gier jest niesłychanie wiele, lecz akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to mnóstwo przyjemności, wobec tego chętnie polecam ją innym. Trzeba się bez wątpienia skupić, trzeba korzystać z poradników, lecz z biegiem czasu takie granie jest o mnóstwo łatwiejsze. Można uzyskiwać o mnóstwo wyższe efekty swojej pracy.

strusiek

Posty: 4

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, niemniej jednak nie za niezwykle mi szło. Może, wobec tego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Black_Riot

Posty: 6

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym wiecej się o takiej grze wie, zatem należałoby korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w bezproblemowy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wówczas w grze o wiele lepsi niż teraz.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

namok

Posty: 2

 
Gra wygląda rzeczywiście ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, zatem nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

pawel253

Posty: 2

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się niesłychanie dobrze znać i trzeba na granie poświęcić sporo czasu.

Jasio234

Posty: 3

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, albowiem tylko troszkę czytałem to, co odnajduje się na stronie, jaka jest grze poświęcona. Warto to jednak sprawdzić dokładniej.

usek

Posty: 22

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

roudee

Posty: 2

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy sporo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już więcej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

labuh

Posty: 2