projektowanie opakowań, proszę o pomoc

projektowanie opakowań, proszę o pomoc

Kto tworzy banery reklamowe w Lubinie i ma w tym duże doświadczenie? Wymaga pomocy na już, dlatego dajcie znać, kto może się tym zająć. Chce się reklamować w kilku miejscach w mieście i zależy mi, na jakości banerów.

Narcyzzz

Posty: 1

 
My poza typową reklamową zamówiliśmy znakowaną odzież i teraz każdy pracownik wygląda jak żywa reklama. Na ubraniach letnich i zimowych jest logo i inne oznaczenia.

dertyu45

Posty: 5

 
Jeśli szukacie dobrej agencji reklamowej, jaka proponuje znakowanie odzieży i wiele innych to są tutaj https://www.raval.pl/znakowanie-odziezy. Mają przygotowane pakiety dla zainteresowanych klientów. Są w tym bardzo dobrzy.

atek562

Posty: 13

 
U siebie w firmie logo tworzyłem sam, lecz trzeba się znać na programach graficznych. Myślę, iż bez kłopotów można zlecić projektowanie logo w Lubinie agencji reklamowej.

Hezis

Posty: 7

 
U mnie działała firma, która oferowała reklamę w Lubinie i naprawdę się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i naprawdę wcale to dużo nie kosztował. Za kilkaset złotych miałem logo i wiele przydatnych materiałów reklamowych.

Ludmo

Posty: 2

 
Korzystałem z oferty na oklejanie witryny w Lubinie i jestem niezwykle zadowolony. Najpierw firma przygotowała projekt. Dopasowali wszystkie szczegóły do moich oczekiwań. Potem zajęli się oklejaniem. Efekt utrzymuje się do obecnie, a zamówiłem oklejanie chyba z osiem miesięcy temu. To jest dobra forma reklamy.

wigry00

Posty: 6